Cinselliği Artıran Besinler

cinselliği-Artıran-Besinler

Yoğun iş yaşamı ve stresli hayattan dolayı eskisi gibi cinsel hayatınız kalmamış olabilir. Kendinizin performansını artırmak istiyorsanız afrodizyak etkili besinlerin yardımı ile sizinde düşüncelerinizle kendinize ve eşinize mükemmel anlar yaşatabilirsiniz.

Bizlerde sizlere bu afrodizyak etkili besinlerin neler olduğu ve yararları konusundan bahsedelim ?

1. Sarımsak

Sarımsak, cinsel isteği artıran, aynı zamanda heyecan verenmüthiş bir besin olarak kabul ediliyor. Daha başka faydaları ise kan akışını da arttırıyor. Kokusu yüzünden yemek istemesenizde, cinsel isteği artırma gibi bir özelliği aklınızda bulundurmalısınız, diş fırçalama ve ağız spreyi gibi yöntemlerle sarımsak kokusunu kapatabilirsiniz.

 2. Bal

Yüzyıllar öncesinden Avrupalılar’ın cinsel isteklerini artırmak amacıyla bak tükettiklerini hiç duydunuz mu ? Balın içeriğine baktığımızda çeşitli mineraller, vitaminler ve antioksitan bulunur. Cinsel gücünüzü artırmak için başka bir besin daha.

3. Çikolata

Çikolata herkesin bildiği gibi kişinin kendini iyi hissetmesini sağlar ve mutluluk hormonu salgılar. Kakao çekirdekleri feniletilamin adı verilen “aşk” moleküllerini içermektedir. Bunların bütünü birleşince keyifli bir ilişki ortaya çıkabilir.

4.Erotik meyveler ve sebzeler

Cinsel heyecan veren başka besinler ise muz, salatalık, havuçtur. Başka bir yandan ise avokado, nar gibi çeşitli meyve ve sebzeler vitamini bol miktarda içerir ve bu besinlerin içeriğinde ki vitaminlerde seks yapmanızı tetikler.

 5. Patlamış mısır, peynir, pizza…

Bazı kokular cinsel isteği tetiklemekte oldukça etkilidir. Örnek verecek olursak patlamış mısır, pasta, peynirli pizza kokusu penise kan akışını hızlandırır ve bu da cinselliği etkiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>